CryptoBox 800 UHD

Robinsonův ostrov od 5. února na TV Nova

| redakce | tisk

Televize Nova připravila do vysílání zbrusu novou řadu reality show Robinsonův ostrov. Premiérovou řadu s devatenácti novými soutěžícími, kteří jsou odhodlaní udělat vše pro výhru 2 500 000 Kč a titul Robinson 2018, vysílá TV Nova od 5. února každé pondělí (21:15) a středu (21:35).

Z více než šesti tisíc přihlášených zájemců odletěla na izolovaný filipínský ostrov skupina devatenácti Čechů, aby bojovala o pohádkovou finanční výhru ve výši 2 500 000 Kč a splnění snu - stát se českým Robinsonem. Soutěžící čekají ve druhé řadě nové výzvy, náročnější úkoly i drsnější podmínky, ve kterých musí prokázat své odhodlání, vytrvalost, inteligenci, taktické uvažování a psychickou i fyzickou sílu. To vše jim zkomplikuje boj s nebezpečnou tropickou džunglí, silnými soupeři i nedostatkem potravy.

Robinsonův ostrov od 5. února na TV Nova
▲ Robinsonův ostrov od 5. února na TV Nova

Soutěžící zažijí dusno, intriky i velká spojenectví. Jsou odhodlaní, jsou připraveni na všechno. Mají své sny, naděje i strachy. Jeden z nich se stane Robinsonem 2018.

I druhou řadou reality show Robinsonův ostrov bude provázet ostřílený moderátor a komentátor Ondřej Novotný. „Moderování Robinsonova ostrova je pro mě splněný sen a jsem nadšený, že úspěch první série vzbudil hlad a chuť po druhé řadě. Jestliže jsme diváky na poprvé zaujali, tak nyní je uhraneme. Soutěžící jsou unikátní skupinou charakterů, hry jsou propracovanější a strategie i různé zvraty téměř každodenní. Diváci se můžou těšit na epizody našlapané akcí i emocemi. Natáčení Robinsonova ostrova jsou pro mě takové Vánoce v létě a už se nemůžu dočkat, až tento dárek ukážeme i divákům!

Televize Nova připravila druhou řadu reality show v jihovýchodní Asii, v prostředí exotických Filipín, na poloostrově Caramoan a celé řadě přilehlých ostrovů. Pořad vznikl podle originálního formátu Survivor společnosti Castaway Television Productions Limited, v distribuci společnosti Banijay Rights a v produkci Paprika Studios.

zdroj: Nova