Místo pro Vaši reklamu

Podzim na Nova 2: Nové seriály Děda se závazky a Kevin si počká

| redakce | tisk

Tematické stanice skupiny Nova i na podzim nabídnou to nejlepší z domácí i zahraniční tvorby pro celou rodinu. Nova Cinema přinese premiéru dobrodružného fantasy filmu Pan.

Na diváky čekají filmové trháky jako oscarový Pianista, Schindlerův seznam Stevena Spielberga, Interstellar, Útěk ze Sibiře, Počátek, Dokonalá bouře, Hulk, Apollo 13, výpravná Troja a vůbec poprvé celá animovaná trilogie Toy Story.

Programové schéma Nova Cinema, podzim 2018
▲ Programové schéma Nova Cinema, podzim 2018

Nova 2 představí v premiéře hned několik nových seriálů - Děda se závazky, Kevin si počká a Americká manželka, poprvé se na tomto kanálu objeví sitkom Správná dvojka. Samozřejmostí jsou osvědčení Přátelé, Dva a půl chlapa, Sex ve městě, Ženatý se závazky a mnoho dalšího. Večerní hodiny ve všední dny nadále patří pravidelné zpravodajské relaci TN2.

Programové schéma Nova 2, podzim 2018
▲ Programové schéma Nova 2, podzim 2018

Nova Action odvysílá na podzim hned několik premiérových řad oblíbených pořadů. Diváci uvidí nové, premiérové díly Kobry 11, Mistrů zastavárny, seriálu Mrtvý bod nebo detektivního seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. Pokračovat budou oblíbené docu-reality Mistři aukcí a Válka skladů i seriály Kriminálka Miami, Kriminálka New York. Přibude Kriminálka: Oddělení kybernetiky a vrátí se i tradiční Pátky na ledu.

Programové schéma Nova Action, podzim 2018
▲ Programové schéma Nova Action, podzim 2018

Nova Gold pokračuje s nabídkou hitů ze zlatého fondu TV Nova - oblíbených seriálů, soutěžních pořadů i reality show. Děti si podvečer užijí ve společnosti animovaných hrdinů v rámci animovaného bloku Smíškové.

Programové schéma Nova Gold, podzim 2018
▲ Programové schéma Nova Gold, podzim 2018

Sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 přinesou sportovním fanouškům celou řadu novinek. Kromě tradičních přenosů šipek, NHL, NBA, MotoGP, Evropské ligy UEFA nebo UFC se nově na obrazovkách objeví přenosy z nejvyšší francouzské fotbalové soutěže Ligue 1, které budou doplněny i odvysíláním utkání francouzského poháru a Ligue 2. Další novinkou pak bude vysílání německého fotbalového poháru DFB Pokal. Evropský fotbal tak na stanicích Nova Sport bude mít zastoupení od Anglie až po Německo.

Programové schéma Nova Sport 1, podzim 2018
▲ Programové schéma Nova Sport 1, podzim 2018

Programové schéma Nova Sport 2, podzim 2018
▲ Programové schéma Nova Sport 2, podzim 2018