Široká nabídka DVB-T antén

28,2E: Hudební Box Hits, Box Upfront a Kiss TV testují na Astře 2G

| redakce | tisk

V celé Evropě je nyní možné přijímat další hudební televize britské společnosti The Box Plus Network. Provozovatel zahájil zkušební distribuci programů Box Hits, Box Upfront a Kiss TV.

Všechny tři stanice se nově vysílají přes satelit Astra 2G na pozici 28,2°E v silném evropském svazku a příjem je proto možný s parabolami malých rozměrů nejenom na britských ostrovech ale v celé Evropě, včetně Česka a Slovenska.

Box Hits - záběr z příjmu
▲ Box Hits - záběr z příjmu

Kanály Box Hits, Box Upfront a Kiss TV doplňují testovací distribuci sesterské Kerrang!, která začala na satelitu Astra 2G testovat již v minulém týdnu.

Box Upfront - záběr z příjmu
▲ Box Upfront - záběr z příjmu

Box Hits se zaměřuje na hitparády a největší hity poslední doby, Box Upfront obecně na videoklipy a Kiss TV na videoklipy zaměřené na jediný žánr - hip-hop.

Kiss TV - záběr z příjmu
▲ Kiss TV - záběr z příjmu

S ohledem na testovací charakter vysílání Box Hits, Box Upfront a Kiss TV jsou programy zatím vysílány pod číselnými názvy. Program Box Hits se nachází na pozici 6723, stanice Box upfront na 6724 a Kiss TV na 6725. Vysílání je šířeno nekódovaně ( FTA) a tedy dostupné pro všechny zájemce o hudební televize.

technické parametry - Box Hits, Box Upfront a Kiss TV:

• Astra 2G (28,2°E), freq. 11,627 GHz, pol. V, SR 22000, FEC 5/6, DVB-S/QPSK, FTA