CryptoBox 800 UHD

Televize Doma oslavuje 10. narozeniny

| redakce | tisk

První tématický kanál televizní skupiny Markíza, zaměřený především na ženské publikum, vstoupil na slovenský trh v pondělí 31.8.2009 a v nejbližších dnech si připomene 10. výročí od svého spuštění.

Stanice TV Doma se od svého startu primárně zaměřila na ženské publikum a nabídl mu nespočet romantických filmů a seriálů. Start programu proběhl symbolicky ve stejný den v roce, jako mateřská televize Markíza.

Prvním odvysílaným pořadem byl ráno v 9:00 hodin americký romantický film Síla lásky. Ve stejný den se na TV Doma objevily i kultovní telenovela Skrytá vášeň jako i další úspěšné seriály jako Macocha, Rebelové, Regina - královna cikánských srdcí, Viktorie či Osudové setkání.

10. narozeniny TV Doma (foto: TV Markíza)
▲ 10. narozeniny TV Doma (foto: TV Markíza)

Největší divácké úspěchy na TV Doma mají v posledních letech zejména turecké romantické seriály. Doposud si mohli diváci vychutnat už 22 titulů z krajiny půlměsíce, přičemž suverénně nejsledovanějším z nich byl historický Sultán.

Programová struktura TV Doma se postupně rozšířila o další obsah - kriminální seriály, sitcomy či reality show. Stanice od svého spuštěni vystřídala tři varianty loga a grafické vizuály.

U příležitosti oslav 10. výročí vysílání TV Doma připravila stanice pro své diváky speciální programovou nabídku. Ve čtvrtek 29.8.2019 a v pátek 30.8. odvysílá ve 20:30 hodin příběh vášně ve čtyřdílné španělské minisérii Zakázaná láska.