CryptoBox 800 UHD

Orange TV: HBO GO jako dárek pro klienty s HBO

| redakce | tisk

S pořízením televizní služby Orange TV s jakýmkoliv balíčkem obsahující stanice HBO získá nyní každý zákazník na Slovensku přístup do filmové knihovny HBO GO jako dárek. Nabídka platí jak pro stávající, tak i nové zákazníky Orange TV a je jedno, zda službu sleduje na optice, satelitu či na internetu.

Pro využití služby postačuje se zaregistrovat na stránce www.hbogo.sk a s přístupovým kódem, který zákazník dostane SMS zprávou (noví po aktivaci služby, stávající postupně).

Rodina s Orange TV (foto: Orange)
▲ Rodina s Orange TV (foto: Orange)

Následně se mohou přihlásit a sledovat obsah přímo na stránkách www.hbogo.sk nebo v aplikaci HBO GO. Uživatel získá přístup k nejlepším filmům a seriálům od HBO prakticky kdekoliv, kde má přístup na internet.

Každý nový i stávající klient Orange TV a to jak přes optiku, satelit, tak i internet při úvazku na 24 měsíců získá prémiový balík HBO (včetně HBO GO) na jeden měsíc zdarma.

Orange TV nabízí balíček HBO s programy HBO HD, HBO2 HD a HBO3 HD za cenu 7,49 eur měsíčně. Další balíček Cinemax + HBO za 11,99 eur měsíčně obsahuje uvedené stanice HBO a navíc i Cinemax HD a Cinemax 2 HD.