CryptoBox 800 UHD

Animovaný seriál o nerozlučném přátelství mezi dětmi a zvířátky na Minimaxu

| redakce | tisk

Jedinečné pouto mezi dětmi a zvířaty ukazuje animovaný seriál Enchantimals - Příběhy z Nespoutánie. Představuje příběhy o skupině kamarádek - napůl dívek a napůl zvířat, které žijí ve fantastickém světě, kde za každým rohem čeká zábava a dobrodružství.

Péče o jejich zvířátka je pro ně vším. Druhá, 26dílná série, startuje na televizní stanici Minimax ve čtvrtek 21. listopadu v 07:15 hod.

Příběhy z Nespoutánie (foto: AMC)
▲ Příběhy z Nespoutánie (foto: AMC)

V seriálu vystupuje celá řada sympatických postav. Bystrá, zvídavá a rychlá Felicity a její liška Flick stále objevují něco nového. Plachá a tichá Danessa je veterinářkou celé skupiny. Nejraději se honí po lese se svou srnkou Sprint. Slečna skunk, jménem Sage, má mysl stejně rychlou jako nohy a vyniká v řešení jakýchkoliv problémů. Pokud spolu s jejím miláčkem Caperem právě neskládají novou písničku, určitě plánují nějakou lumpárnu. Zaječice Bree a její zvířecí dvojnice Twist jsou studnicí kreativity a skvělých nápadů. Pávice Patter je zase patřičně hrdá na své nádherné peří a spolu s její malou kamarádkou Flap si rády zazpívají.

Seriál tak velmi srozumitelnou formou ukazuje malým divákům, jak využít své schopnosti a udržet rovnováhu, mír a harmonii mezi všemi živými tvory.

Druhou sérii, plnou vzrušujících dobrodružství malých Enchantimals, můžete spolu s dětmi sledovat každý den od 21. listopadu. Televizní stanice Minimax vysílá vždy dvě části za sebou ve třech vysílacích časech od 07:15 hod., 14:15 hod. a 20:35 hod.

zdroj: AMC