Prostřeno! bude i na Prima Plus

| redakce | tisk

Pět soutěžících, pět večerů, menu tradiční i exotické. Taková je reality show Prostřeno!, která se od ledna 2020 objeví i na slovenských obrazovkách a to díky stanici Prima Plus.

Prostřeno! je oblíbená rodinná show a fenomén milovníků domácího vaření. Na obrazovkách TV Prima se tento formát vysílá již od roku 2010. Kanál Prima Plus, který je určen pro diváky na Slovensku, doposud nemohl z důvodu obsazenosti licenčních práv nabídnout tento pořad slovenským divákům. Od začátku roku 2020 se to změní.

Prostřeno! (foto: FTV Prima)
▲ Prostřeno! (foto: FTV Prima)

Pořad Prostřeno! bude Prima PLUS vysílat v pracovních dnech od 17. hodiny a to již od 6. ledna 2020.

Prima Plus postupně přinesla vedle vlastní tvorby i diváky žádané licencované formáty - show Ano, šéfe! a aktuálně Ano, šéfová či primáckou Partičku.

Prostřeno! a herci Jana Boušková a Václav Vydra (foto: FTV Prima)
▲ Prostřeno! a herci Jana Boušková a Václav Vydra (foto: FTV Prima)

Prostřeno! je světově známý formát, v minulosti známý i ze slovenských obrazovek. Český verze je jedinečná zejména díky originálnímu komentáři. Pořadem od jeho začátku provázejí herci Jana Boušková a Václav Vydra.

Vedle show Prostřeno! přinese kanál Prima PLUS divákům na Slovensku i další novinky z Česka. Od 12.1.2020 půjde o nový seriál Slunečná, ve kterém se představí čeští herci jako Eva Burešová, Marek Lambora, Eva Holubová či slovenský herec Maroš Kramár.