Noví moderátoři talk show Shaker na Óčko Star

| redakce | tisk

Hudební televize Óčko Star spustila na podzim moderovaný pořad Shaker s hudebními aktualitami a moderátorským týmem včele s Bořkem Slezáčkem. Nový Shaker je ve svižnějším tempu.

Pořad Shaker přináší každou středu a pátek v 17:00 hodin hudební novinky, rozhovory se zajímavými hosty a časem ověřenou kvalitní muziku. Mezi prvními hosty se objevili například Petr Kotvald, Jiří Mádl, Xindl X, Sagvan Tofi nebo Lucie Vondráčková, Helena Zeťová a mnoho dalších.

V moderátorském křesle pořadu Shaker na Óčku Star se pravidelně střídají ostřílení moderátoři - Agáta Hanychová, Bořek Slezáček a Tomáš Zástěra.

Shaker (foto: Óčko)
▲ Shaker (foto: Óčko)

Bořek Slezáček, který má bohaté zkušenosti s moderováním hudebních pořadů - diváci ho znají například z hitparády ze začátku milénia - Eso, k nové výzvě prozradil: „Hodně se těším na hosty pořadu. Je fajn poklábosit s lidmi, které nepotkávám denně.“ V moderování není nováčkem ani II. vicemiss České republiky a modelka Agáta Hanychová, která před natáčením pořadu řekla: „Těším se na setkání s velice zajímavými osobnostmi a že si užiju i krásnou hudbu. Natáčení se neobávám, miluju výzvy! Snad se budu divákům líbit.“

Tomáš Zástěra, který už mnoho let moderuje v rádiu i v televizi, se před natáčením svěřil: „Nejvíc se těším na nečekané situace, které při moderování nastávají. Těším se na nové lidi na ÓČKU STAR. Těším se na spoustu hostů z hudební branže, kteří budou určitě vtipní, krásní a úžasní,“ a jedním dechem se smíchem dodal: „A nejvíc se obávám nečekaných situací při moderování, nových lidí na ÓČKU STAR a taky se obávám těch vtipných, krásných a úžasných hostů z hudební branže, které budu při moderování potkávat. Bude to opravdu skvělá bipolární práce!

SHAKER je nyní ve svižnějším tempu a vsadili jsme na známé moderátory. Například s Bořkem jsme si plácli už na kamerových zkouškách. Věřím, že jeho comeback do světa hudebních pořadů bude bavit diváky stejně jako nás tady na ÓČKU STAR,“ říká k pořadu jeho dramaturgyně Martina Hřebíková.

Premiéra pořadu SHAKER se vysílá vždy ve středu a v pátek od 17.00 hodin a v reprízách v sobotu v 18.00 a v neděli v 11.00 hodin.