Quantcast

Hokejové Open Air Litvínov - Sparta na O2 TV Sport

| redakce | tisk

V sobotu 4. ledna nabídne Tipsport extraliga velký hokejový svátek, který se zapíše do historie. V německých Drážďanech se v rámci očekávaného Open Air utkají HC VERVA Litvínov a HC Sparta Praha.

Diváci stanice O2 TV Sport se mohou těšit na speciální program, který startuje již v 15.55 hodin. Televize O2 TV nasadí na přenos až 21 kamer, celkový vysílací čas překročí sedm hodin.

Fanoušci se pod širým nebem dočkají hned dvou zápasů. Vedle souboje mezi Litvínovem a Spartou dojde také na bitvu týmů Dresdner Eislöwen a Lausitzer Füchse, které patří k účastníkům německé DEL 2. Společnost O2 nebude vyrábět přenosy pouze pro české diváky, ale signál půjde rovněž pro německou veřejnoprávní stanici MDR TV.

Hokejové Open Air Litvínov - Sparta na O2 TV Sport
▲ Hokejové Open Air Litvínov - Sparta na O2 TV Sport

O2 TV zajistí kompletní zázemí hned pro dvě zápasová studia.

O oba sobotní zápasy panuje velký zájem, duely by mohlo sledovat až 30 tisíc diváků, což by znamenalo rekord české nejvyšší soutěže. Stanice O2 TV Sport si před hlavním utkáním mezi Litvínovem a Spartou připravila mimořádné hodinové studio přímo na fotbalovém stadionu v Drážďanech.

Moderátor Jan Homolka bude ve studiu od 18.30 hodin rozebírat předzápasové dění s experty Jakubem Koreisem a Jiřím Tlustým. Do vysílání dorazí také hosté, jako například Josef Jandač, který jako trenér Pardubic a Sparty zažil venkovní duely v roce 2011 i v roce 2016. Dalším atraktivním hostem bude například Petr Macholda, bývalý obránce a jeden z organizátorů Open air.

zdroj: O2

Reklama
Vybrané články