Konec souběhu Retro Music TV. Nyní už jen v multiplexu 22
| redakce | tiskČeská hudební stanice Retro Music Television ukončila souběžnou distribuci ve dvou pozemních vysílacích DVB-T2 sítích. Program opustil DVB-T2 multiplex 24 operátora Digital Broadcasting.
Retro Music Television mohou diváci na klasickou pozemní anténu přijímat z celoplošné DVB-T2 sítě multiplex 22 a to již od 30. listopadu 2020. Diváci měli 3 měsíce na přeladění programu na nové parametry. V původním multiplexu 24 bylo vysílání doplněno statickým titulkem o ukončení distribuce v této síti a pokračování šíření v jiném multiplexu.
DVB-T2 multiplex 22 vedle stanice Retro Music TV šíří také hudební stanice Óčko a Óčko Star a všechny programy televize Prima.
Diváků satelitní či kabelové televize se změna parametrů netýká.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Muž z Hongkongu
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (103)
20:10 Strážmistr Topinka (5)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy pri Pont d'Arc
20:10 Camargue: Divoký raj (2/2)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko