Dvě výluky multiplexu 24 z Ládví
| redakce | tiskNěkteří diváci v Praze a okolí mohou v nadcházejících dnech zaznamenat menší problémy s příjmem některých programů v pozemním vysílání. Společnost Digital Broadcasting chystá na tento týden dvě výluky vysílače Praha - Ládví.
Obě odstávky vysílače jsou naplánované na noc a proto řada diváků si výpadku programů ani nepovšimne.
První výluka je naplánovaná na noc na úterý 2. března a druhá na pátek 5. března 2021 a to vždy v čase od jedné do páté hodiny ranní. Dobu výluk se bude operátor snažit zkrátit na nezbytné minimum.
Důvodem výluky jsou servisní technologické práce.
DVB-T2 multiplex 24 z vysílače Ládví pracuje na K42 s horizontální polarizací s výkonem 20 kW ERP.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Muž z Hongkongu
20:20 Extrémní proměny Slovensko
20:15 Kamarádi (103)
20:10 Strážmistr Topinka (5)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy pri Pont d'Arc
20:10 Camargue: Divoký raj (2/2)
20:30 Na nože IV.
20:20 Miluji Slovensko