Quantcast

Sky Deutschland spustila Sky Sport F1 HD na Astře

| redakce | tisk

Německý provozovatel a operátor satelitní pay-tv platformy Sky Deutschland spustil 12. března 2021 nový lineární kanál věnovaný motoristickému sportu - Sky Sport F1 HD. Jde o první stanici tohoto typu v Německu, která bude vysílat 24 hodiny denně.

Sky Sport F1 HD je více než jen další lineární kanál. Diváci uvidí to nejlepší z Formule 1 a motoristický sport také bude v nabídkách na vyžádání Sky Q a Sky Go.

Srdcem Sky Sport F1 jsou přímé sportovní přenosy. Sky bude vysílat živě ještě více motoristických sportů než obvykle. Půjde o závody F1 od prvního tréningu až po nedělní závod, včetně tiskových konferencí, stejně tak všech závodů Formule 2 a Formule 3 i živých závodů Porsche Supercup. Diváci se mohou spolehnout na delší vysílací časy díky komplexnějším reportům a analýzám. Sky navíc přinese všechny závody a většinu kvalifikačních relací v Ultra HD - to vše bez jakýchkoliv reklamních přestávek během závodu.

Kromě živých závodů nová stanice v různých tématických dnech nabídne dokumenty i legendární klasiky F1 z posledních několika desetiletí. Fanoušci motoristického sportu se mohou spolehnout na speciální programy, jako jsou nejlepší závody Michaela Schumachera, nejpozoruhodnější závody v dešti, největší úspěchy Sebastiana Vettela nebo všechny závody světového šampionátu Lewise Hamiltona. Sky také odvysílá všechny debuty 12 německých jezdců v F1 od roku 1994, včetně expertů Timo Glocka a Ralfa Schumachera.

Sky Sport F1 je k dispozici s předplatným Sky v rámci sportovního balíčku za 17,50 eur měsíčně v tradiční televizi nebo ve službě Sky Go. Za dalších 5 eur mají předplatitelé přístup ke všem závodům a většině kvalifikačních relací v nejlepší kvalitě v Ultra HD.

technické parametry - Sky Sport F1 HD:

Astra 1M (19,2°E), freq. 11,719 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 9/10, DVB-S2/QPSK, CA Videoguard

zdroj: satkurier.pl

Reklama
Vybrané články