CryptoBox 800 UHD

Nové televizní kanály Duo 3 a Duo 6

| redakce | tisk | názory

Od čtvrtka 1. dubna 2021 mohou diváci v pobaltských státech sledovat dva nové televizní kanály - Duo 3 a Duo 6. První vysílá na původní programové pozici stanice Sony Channel a druhý místo Sony Turbo.

Změna proběhla na všech distribučních platformách, včetně DTH služby Home3, která se vysílá ze satelitu Astra 4A (4,8°E).

Nejnovější stanice nabízejí zábavní program s mezinárodně uznávaným televizním obsahem. Duo 3 má oslovit fanoušky thrillerů a kriminálních filmů a Duo 6 potěší nejlepšími komediálními seriály - od klasických komedií až po nejnovější skvosty komediálního žánru. Fanouškům komedií chce přinést každý rok více než 600 hodin nového obsahu.

Obsah bude poskytován předními studii jako Sony Pictures, Warner Bros. Pictures, Disney, 20th Century Studios, BBC či Paramount.

Nové kanály Duo 3 a Duo 6 (foto: baltcom.lv)
▲ Nové kanály Duo 3 a Duo 6 (foto: baltcom.lv)

Kromě známých seriálů a filmů se na stanicích objeví i nové mezinárodní hity, které budou poprvé uvedeny na televizní obrazovce nejenom v Lotyšsku ale i v dalších pobaltských zemích.

Duo 3 bude vysílat mimo jiné „Killing Minds“, „Occupation: American“ (Američané), „Turbulence“, „Partners“ nebo „Grantchester“. Na druhou stranu bude Duo 6 obsahovat příjemnou zábavu a lehké emoce díky sériím „How I Met Your Mother“ (Jak jsem poznal vaši matku), „Mummy“ (Mumie) nebo „Seinfeld Chronicles“.

technické parametry - Duo 3 (SONY):

• Astra 4A (4,8°E), freq. 11,785 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK, CA Videoguard

technické parametry - Duo 6 (Sony Turbo):

• Astra 4A (4,8°E), freq. 11,938 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK, CA Videoguard

zdroj: satkurier.pl + apollo.lv + baltcom.lv

názory čtenářů