CryptoBox 800 UHD

Reality show Utajený šéf se vrací na obrazovku TV Nova

| redakce | tisk | názory

Od středy 28. dubna bude televize Nova ve 20:20 vysílat třetí sérii oblíbené reality show Utajený šéf. Už dnes si ji diváci mohou pustit na videoportálu Voyo. Jedná se o formát, který láká diváka především tím, že si ředitelé velkých firem na týden vyzkouší, jaké je to být řadovým zaměstnancem.

Mnohdy netuší, jak moc lidé i na těch nejnižších pozicích tvrdě pracují nebo že mají vlastní nápady a potenciál. Často se ukáže, že kdyby šéf dal právě na řadového zaměstnance, firmě by to například ušetřilo spoustu peněz a zároveň usnadnilo práci. Diváci se mohou těšit například na návštěvu Zásilkovny nebo společnosti Metrostav Infrastructure.

Utajený šéf (foto: Nova)
▲ Utajený šéf (foto: Nova)

Vládní opatření a současný stav na poli podnikání nám samozřejmě udělaly takzvaně čáru přes rozpočet. Chtěli jsme natáčet v různých oborech, například i v gastru, kde to najednou bohužel nebylo možné. Přesto jsme ale byli úspěšní a letošní série má opravdu zajímavé úlovky. Podařilo se vybrat velké firmy, kde většina zaměstnanců svého nejvyššího šéfa ani osobně nezná, maximálně z fotografií na webových stránkách,“ říká kreativní producentka Lucie Matějíčka Sehnalová. „Snažili jsme se zapojit podniky, které jsou součástí dennodenního života nás všech. Proto jsem moc ráda, že tuto řadu odstartujeme Simonou Kijonkovou - zakladatelkou logistické firmy Zásilkovna, dále diváci uvidí stavebniny ProDoma a s firmou Metrostav Infrastructure se dokonce podíváme na stavbu D1,“ doplňuje producentka.

Utajený šéf (foto: Nova)
▲ Utajený šéf (foto: Nova)

Jsme moc rádi, že se TV Nova podařilo další řadu oblíbeného pořadu realizovat, protože oproti těm předchozím šlo kvůli covidu o výrazně jinou situaci. Výroba byla skutečně náročná, a o to více nás těší, že přinášíme nové příběhy zaměstnanců a jejich šéfů, kteří tak mají další způsob, jak práci svých podřízených ocenit,“ říká programová ředitelka TV Nova Silvia Majeská.

Utajený šéf (foto: Nova)
▲ Utajený šéf (foto: Nova)

Formát Undercover Boss je populární v mnoha zemích světa, dočkal se i prestižního ocenění Emmy. Divácky oblíbený je především proto, že ukazuje nadřízeného v situaci, kdy čelí stejným problémům, jako jeho podřízení. Každý z nás minimálně jednou zatoužil po tom, aby si šéf vyzkoušel naší práci. Utajený šéf startuje 28. dubna ve 20:20 na TV Nova, ale už dnes exklusivně na Voyo. Na Voyo ještě navíc můžou diváci zhlédnout předcházející české i slovenské řady.

zdroj: Nova

názory čtenářů