CryptoBox 800 UHD

Přenos z Fortuna ligy v sobotu na ČT3

| redakce | tisk

Fotbaloví fanoušci se mohou těšit na další zápas z Fortuna ligy, který bude dostupný pro všechny televizní diváky. Česká televize (ČT) zařadila do vysílání zápas mezi týmy FC Hradec Králové - SK Líšeň 2019, který se uskuteční v sobotu 22.5.2021 v 14:50 hodin.

S ohledem na skutečnost, že ve stejnou dobu bude na ČT Sport probíhat živý přenos ze základní skupiny MS v ledním hokeji z Rigy (utkání Finsko - USA), musí fotbaloví diváci hledat přenos na jiném programu ČT.

S odvysíláním fotbalového zápasu tentokrát nevypomůže druhý program ČT, nýbrž ČT3. Na ČT2 ve stejném čase není naplánovaný žádný sportovní přenos.

ČT3 se většinou zaměřuje na starší pořady Československé a České televize. Vysílá také aktuální zpravodajství Události (souběžně s ČT1 a ČT24), ranní startovací dávku energie (souběžně s ČT2) a také vlastní zpravodajskou relaci Zprávy ČT3, kterou mohou diváci sledovat v pracovní dny v 10:15 hodin.

Nebude to první přímý přenos na ČT3. Již dříve stanice vysílala bohoslužbu (na ČT Sport a ČT2 se ve stejnou dobu vysílal sportovní přenos).