Quantcast

Prima COOL nasazuje nový herní pořad Tutorial

| redakce | tisk

Televizní stanice Prima COOL odvysílá 5. října premiérový díl nového pořadu Tutorial. Ten nabídne pořádnou dávku herní zábavy nejen milovníkům videoher, ale především laikům, kteří se o nich chtějí dozvědět více.

Do studia přijmou pozvání hvězdní hosté, se kterými si moderátoři Robert Picka a Karolína Krézlová popovídají a připraví si pro ně speciální výzvy. V prvním díle se představí Leoš Noha a jako stálý host bude nejznámější herní tituly komentovat Michal Suchánek. Produkci pořadu zajišťuje esportová agentura PLAYzone. Premiérové díly pořadu Tutorial mohou diváci sledovat každé úterý po 23.00.

Moderátoři Robert Picka a Karolína Krézlová (foto: FTV Prima)
▲ Moderátoři Robert Picka a Karolína Krézlová (foto: FTV Prima)

Nový herní pořad Tutorial doplní v nabídce televizní stanice Prima COOL stávající magazíny Re-Play, který je zaměřený na novinky a recenze aktuálních herních pecek, a COOL Esport, jenž pravidelně přináší vše důležité ze světa kompetitivního hraní. Nasazením Tutorialu na úterní večer se tak diváci mohou od pondělí do středy těšit vždy na jeden herní pořad. Reprízy všech tří pořadů budou odvysílány každou sobotu dopoledne.

Televizní skupina Prima dlouhodobě utváří trendy v oblasti herní zábavy. Stávající pořady Re-Play a COOL Esport oslovují především zaryté fanoušky, proto jsme se rozhodli nabídku rozšířit a do vysílání zařadit také pořad pro naprosté začátečníky, který se hrám bude věnovat odlehčenou a zábavnou formou,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Nový herní pořad Tutorial na Prima COOL (foto: FTV Prima)
▲ Nový herní pořad Tutorial na Prima COOL (foto: FTV Prima)

Sparta vs. Rangers podruhé
Speciálním hostem prvního dílu pořadu se stal Leoš Noha, který mimo jiné změří síly s Janem „The Johny“ Hradilem. Ten reprezentuje esportovou sekci AC Sparta Praha. Jeho Leoš Noha vyzve s týmem Glasgow Rangers. Pravidelnou rubrikou bude takzvaný „Boomer gaming“, kde si populární herec, moderátor a bavič Michal Suchánek vyzkouší některou ze známých her. V dalších dílech se představí například Dominik Hašek či Jan Pokorný alias Pokáč.

Premiérové díly herních pořadů Prima COOL
Pondělí po 23.00 - Re-Play
Úterý po 23.00 - Tutorial
Středa po 23.00 - COOL Esport
Sobota dopoledne - Re-Play (1. repríza), COOL Esport (1. repríza) a Tutorial (1. repríza)

zdroj: FTV Prima

Reklama
Vybrané články