Quantcast

Petr Sznapka šéfem stanic ČRo Region a ČRo Rádio DAB Praha

| redakce | tisk

Rada Českého rozhlasu dnes na svém veřejném zasedání na základě návrhu generálního ředitele Reného Zavorala jmenovala s účinností od 1. ledna 2022 do funkce ředitele regionálních studií Český rozhlas Region a Český rozhlas Rádio DAB Praha Petra Sznapku.

Regionální stanice Český rozhlas Region a Český rozhlas Rádio DAB Praha dosud řídil Jan Menger, který současně zastává post ředitele Regionálního vysílání.

Očekávám a těším se, že Petr Sznapka zúročí své mnoholeté manažerské zkušenosti z oblasti médií, marketingu a komunikace a přinese tak do Českého rozhlasu nové svěží nápady, jak nadále rozvíjet vysílání stanic Český rozhlas Region a Český rozhlas Rádio DAB Praha,“ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

Petr Sznapka (foto: ČRo)
▲ Petr Sznapka (foto: ČRo)

Petr Sznapka vystudoval Fakultu multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. 17 let působil ve vedoucích pozicích v oblasti marketingu, komunikace a reklamy.

V letech 2006 až 2008 byl vedoucím vysílání české soukromé rozhlasové stanice Rádio Impuls. Poté působil osm let na pozici programového ředitele české privátní rozhlasové sítě Media Marketing Services a.s., kde měl na starosti budování české sítě rockových rozhlasových stanic Rock rádio a zvyšování jejího podílu na trhu. Zároveň rozvíjel programovou i marketingovou strategii stanic. Před nástupem do Českého rozhlasu působil jako nezávislý marketingový konzultant a výkonný ředitel v marketingové a konzultační agentuře, která se zaměřuje na reklamní tvorbu a marketingovou komunikaci pro retail segment.

zdroj: ČRo

Reklama
Vybrané články