Quantcast

Koncert ADELE - One Night Only v pátek na Nova Fun

| redakce | tisk

Televizní stanice Nova Fun si pro své diváky připravila velké překvapení - dvouhodinový speciál ADELE - One Night Only britské zpěvačky a skladatelky Adele, který mimořádně zařadí do programové nabídky Nova Fun, a to již v pátek 26. listopadu od 20 hodin.

Ve dvouhodinovém televizním speciálu ADELE - One Night Only, který bude uveden v původním anglickém znění s českými titulky, zazní mix nejpopulárnějších hitů superhvězdné interpretky a patnáctinásobné držitelky Grammy Adele. Světovou premiéru budou mít navíc také některé singly z jejího nového, dlouho očekávaného, čtvrtého studiového alba s názvem 30, které v těchto dnech vydává, a končí tak svou šestiletou hudební pauzu.

ADELE se vrací na pódia (foto: TV Nova)
▲ ADELE se vrací na pódia (foto: TV Nova)

Kromě této koncertní události nabídne speciál také exkluzivní rozhovor Adele se slavnou americkou televizní moderátorkou Oprah Winfreyovou. V prvním obsáhlém televizním rozhovoru se Adele rozpovídá o svém novém albu, o příbězích, které inspirují její písně, a také o životě po rozvodu, hubnutí, výchově jejího syna nebo vztahu se svým otcem.

Speciální koncert ADELE - One Night Only, který před pár dny odvysílala televize CBS a který sklidil mimořádně velký divácký úspěch, se natáčel pod širým nebem v prostoru ikonické observatoře Griffith Park v Los Angeles. Při svém uvedení přilákal k obrazovkách 10,33 milionů diváků a stal se tak nejsledovanějším televizním speciálem od předávání Oscarů v dubnu 2021.

ADELE se vrací na pódia (foto: TV Nova)
▲ ADELE se vrací na pódia (foto: TV Nova)

Mimořádní koncert ADELE - One Night Only odvysílá Nova Fun v pátek 26. listopadu ve 20 hod. Již nyní je tento speciál ke zhlédnutí na Voyo.

Písničky, které během tohoto speciálního večera zazpívá Adele naživo:
“Hello“
“Easy On Me“
“Skyfall“
“I Drink Wine“
“Someone Like You“
“When We Were Young“
“Make you Feel My Love“
“Hold On“
“Rolling In The Deep“
“Love Is A Game“

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články