Quantcast
CryptoBox 800 UHD

V Portugalsku startuje CNN Portugal

| redakce | tisk

V pondělí 22. listopadu 2021 ve 21:00 hodin času GMT zahájí vysílání na televizních, digitálních a sociálních platformách v Portugalsku nový kanál CNN Portugal. Jde o 24 hodinový zpravodajský kanál, který vznikl ve spolupráci Media Capital a CNN International Commercial (CNNIC), které zahrnuje přístup k obsahu a pořadům z celého portfolia CNN.

Před spuštěním CNN úzce spolupracovala se CNN Portugal na přípravě infrastruktury a poskytování školení a poradenství v oblastech jako je produkce obsahu a standardy a postupy redakcí.

"Ve světě, který je stále více zaplaven polopravdami a dezinformacemi, se CNN vždy snažila poskytovat kvalitní žurnalistiku postavenou na rychlých a přesných informacích," řekla Rani Raad, prezidentka CNN Worldwide Commercial. "Ve společnosti Media Capital máme partnera, který sdílí tyto hodnoty. Díky tomuto partnerství se těšíme na posílení naší přítomnosti na jednom z nejrychleji rostoucích evropských trhů a také na další expanzi do jazyka, kterým mluví více než 250 milionů lidí po celém světě."

Stanice CNN Portugal bude od svého spuštění dostupná pro 4,3 milionu domácností v Portugalsku prostřednictvím placené televize a digitálně na CNNPortugal.pt a na všech hlavních platformách sociálních médií.

zdroj: BroadbandTVnews.com

Reklama
Vybrané články