ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

Sky Italia spouští filmový kanál Sky Cinema 4K

| redakce | tisk | názory

První televizní kanál zaměřený na filmy v rozlišení 4K HDR začne v Itálii vysílat 28. ledna 2022. Operátor italské satelitní pay-tv platformy Sky Italia spustí stanici s názvem Sky Cinema 4K.

Program Sky Cinema 4K bude k dispozici na 313. pozici v EPG a připojí se k 11 kanálům značky Sky Cinema. Kanál bude dostupný bez příplatku všem zákazníkům Sky Cinema se Sky Q přes satelit a volitelnou službou HD nebo Ultra HD.

Logo Sky Cinema 4K
▲ Logo Sky Cinema 4K

Sky Cinema 4K nabídne divákům více než 120 filmů různých žánrů pro všechny věkové kategore. V programu zákazník najde jak osvědčenou klasiku, tak i nejnovější filmové trháky v premiéře, včetně filmů "Rychle a zběsile 9", nové kapitoly ságy s Vinem Dieselem v hlavní roli, "Podfuk za všechny prachy" se skvělým hereckým obsazením v čele s Robertem De Nirem, Morganem Freemanem a Tommym Lee Jonesem, "Otec", dojemný, dvakrát Oscarem® oceněný film s Anthonym Hopkinsem a Olivií Colmanovou v hlavních rolích, a animovaný film "Croodsovi - Nový věk".

Mezi další filmy z knihovny patří "Amazing Spider-Man" s Andrewem Garfieldem a Emmou Stone, animovaná verze filmu "Já, padouch 2", "Muži v černém" s Tommym Lee Jonesem a Willem Smithem, kultovní "Krotitelé duchů" s Danem Aykroydem a Billem Murrayem v hlavních rolích a nadčasové filmy.

V únoru se očekávají další nové tituly, včetně "Lovce monster" Paula W. S. Andersona s Millou Jovovich v hlavní roli.

Všechny filmy vysílané na Sky Cinema 4K jsou k dispozici také na vyžádání na Sky Q prostřednictvím satelitu připojeného k internetu.

názory čtenářů