Quantcast

19,2E: Kanál Lilo TV už jen z nové frekvence

| redakce | tisk

Německý bezplatný ( FTA) tématický kanál Lilo TV ukončil krátké souběžné šíření svého programu na starém i novém satelitním transpondéru. Od pondělí 2. ledna 2023 mohou zájemci tento program sledovat už jen z nového kmitočtu.

Na starém (původním) vysílacím transpondéru Lilo TV se nyní vysílá hudební stanice Volksmusik TV. Jde o jiný tématický program stejného vysílatele.

Lilo TV je projekt společnosti Deutsches Music Fernsehen. Společnost se původně zaměřovala na provoz hudebních stanic Deutsches Music Fernsehen a Volksmusik.TV. V prosinci 2020 se portfolio stanic rozšířilo o program Lilo TV.

Lilo TV - záběr z příjmu stanice
▲ Lilo TV - záběr z příjmu stanice

Lilo TV je tématický program zaměřený na zábavu. Stanice přináší informativní magazíny o vaření a výživě. V segmentu hraných filmů stanice Lilo TV se zaměřuje na nostalgické programy - celovečerní filmy a seriály s nostalgickým faktorem a kulturou. Podle provozovatele je program určený divákům 50+.

S přechodem stanice Lilo TV na novou frekvenci se změnil video kodek z MPEG-4 na MPEG-2. Vysílání je nadále poskytováno v SD rozlišení (480x576).

nové technické parametry - Lilo TV:

Astra 1N (19,2°E), freq. 12,663 GHz, pol. H, SR 22000, FEC 5/6, DVB-S/QPSK, FTA

původní technické parametry - Lilo TV (vysílání zde bylo ukončeno a nahrazeno programem Volksmusik TV):

• Astra 1N (19,2°E), freq. 12,633 GHz, pol. H, SR 22000, FEC 5/6, DVB-S/QPSK, FTA

Reklama
Vybrané články