Quantcast
CryptoBox 800 UHD

ČT doplňuje moderátorský tým pořadů Události a Události, komentáře

| redakce | tisk

Mezi moderátory hlavní zpravodajské relace se již v tomto týdnu zařadí Barbora Kroužková a v pořadu se bude nově častěji objevovat redaktor a moderátor Daniel Stach.

Večerní pořad Události, komentáře posílí spolu s Barborou Kroužkovou moderátor Daniel Takáč. Týmy obou relací tak budou znovu kompletní.

Daniel Stach (foto: Česká televize)
▲ Daniel Stach (foto: Česká televize)

Česká televize nástupem Barbory Kroužkové doplní tým Událostí, který byl po odchodu Daniely Písařovicové oslaben o jednoho moderátora. Rolí Daniela Stacha z redakce vědy ČT bude srozumitelnou formou vysvětlovat a rozvíjet vybraná témata pořadu.

Barbora Kroužková (foto: Česká televize)
▲ Barbora Kroužková (foto: Česká televize)

Všichni moderátoři mají vysoké profesní kvality a dlouholeté moderátorské zkušenosti. Barbora Kroužková i Daniel Takáč pracují v médiích přes třicet let. Barbora Kroužková v České televizi působila například v pořadech Dobré ráno a Studio 6. Oba jsou po léta tvářemi zpravodajské Čtyřiadvacítky, kromě kontinuálního vysílání uvádějí podvečerní Interview ČT24.

Daniel Takáč (foto: Česká televize)
▲ Daniel Takáč (foto: Česká televize)

Daniel Stach působí v České televizi od roku 2010. Začínal jako redaktor pořadu Hyde Park ČT24, později se stal moderátorem navazující relace Hyde Park Civilizace, ve které již vyzpovídal desítky nositelů Nobelovy ceny. Je rovněž členem redakce vědy ČT a průvodcem pořadu Věda 24.

zdroj: ČT

Reklama
Vybrané články