Quantcast

AFP a SES rozšiřují partnerství pro platformu AFPTV Live

| redakce | tisk

Agence France-Presse (AFP), přední světová tisková agentura, prodlužuje své partnerství se společností SES a umožňuje svým zákazníkům nadále využívat inovativní platformu AFPTV Live pro přístup k živým zprávám a událostem z celého světa v reálném čase, oznámily dnes obě společnosti.

AFPTV Live, založená na SES 360, nabízí platformu, která uživatelům umožňuje přístup k živým video zpravodajským kanálům AFP a doručovat obsah do jejich zpravodajských studií přes IP jednoduchým a bezpečným způsobem. Zákazníci si také mohou naplánovat zpravodajství s informacemi v reálném čase, funkcemi agendy pro spolupráci a chatovacím nástrojem, který je spojí s redaktory AFPTV Live.

Od spuštění platformy v roce 2018 AFP a SES zavedly do AFPTV Live řadu nových funkcí, aby optimalizovaly uživatelský zážitek a možnosti platformy, čímž se stala první svého druhu, která nabízí pokročilé funkce, jako je přehrávání, opakované přehráváníí, stahování a stříhání živého obsahu vysílání z jediného uživatelského rozhraní.

zdroj: SES

Reklama
Vybrané články