Quantcast

Bodyguardi - seriál přesně pro Prima COOL

| redakce | tisk

Jedním z původních projektů, který osvěží vody kanálu Prima COOL, je seriál Bodyguardi. Komediální seriál nového žánru progressive fiction říká, že i s gangstery může být legrace. Každý díl nese ucelený příběh.

Jednotlivé příběhy jsou vyprávěny s odzbrojující nekorektní nadsázkou, berou si to nejlepší z toho, co v žánru kriminálních a gangsterských filmů vzniklo, a pracují se zajímavými popkulturními odkazy. V režii Davida Laňky a Martina Müllera se v hlavních rolích objeví Predrag Bjelac, Adam Ernest a Ondřej Malý.

První díl již v úterý 31. října ve 21.30 hodin na Prima COOL

Seriál Bodyguardi uvede Prima COOL (foto: FTV Prima)
▲ Seriál Bodyguardi uvede Prima COOL (foto: FTV Prima)

Seriál Bodyguardi je postaven na eleganci gangsterského prostředí v kombinaci s realitou českého prostředí, která podpoří komičnost jednotlivých situací a celkového komediálního vyznění. A když k tomu připočtete důraz na vtipné dialogy, stylovou výpravu a pečlivou hudební dramaturgii, slibují být Bodyguardi přesně mířenou trefou do černého.

Obrazové a střihové pojetí bude neseno ve stylu filmů Martina Scorseseho, Guye Ritchieho či Quentina Tarantina, tedy střídající stylově komponované záběry s filmovými efekty a jump cuty, včetně nezvyklých úhlů pohledu.

zdroj: FTV Prima

Reklama
Vybrané články