Quantcast

Black Hornet přešlo na pravidelné vysílání

| redakce | tisk | názory

Česká rozhlasová stanice Black Hornet rádio přešla na ostrý provoz. Testovací vysílání probíhalo poslední dva měsíce v roce 2023 pouze s němým DJem. Od ledna stanice vysílá pravidelně.

Rozhlasová stanice Black Hornet dává největší prostor tvrdší hudbě v podobě různých metalový a rockový stylů, kdy i v hlavním čase posluchač zaznamená hudební styly jako death, thrash, black či hardcore. Nezapomíná však i na melodičtější hudbu jako symphonic, power metal či svižnější pop rock.

Logo stanice Black Hornet (foto: Rádio Black Hornet)
▲ Logo stanice Black Hornet (foto: Rádio Black Hornet)

Stylovou rozmanitost podtrhuje rozmanitost národní, kdy na vlnách rádia uslyšíte interprety z Brazílie, Francie, Finska, Polska či Švýcarska atd. V nemalé míře je zastoupena i Česko - Slovenská scéna, a to především interprety z regionů.

Ve vysílání stanice se mohou posluchači těšit na tyto pořady:

Kluboofka v rádiu
Rozhovory na kameru v audio formátu. Zaměřeno především na regionální
hudební scénu. Moderuje Tomáš Vladeka. Nepravidelně vysílatel zařazuje live
záznamy koncertů kapel z projektu KLUBOOFKA.

Zastavení s Alanem
Převážně nevážně nejen o hudbě. Něco pro pobavení, hlavně informace o
daných muzikantech z tuzemska i zahraničí. Moderuje Alan Rohan.

NaHEY Rock
Rozhovory nejen s velikány československé hudební scény nejen o klasických tématech. Co v českém éteru ještě nezaznělo. Moderuje Tomáš Vladeka.

Vysílání rozhlasové stanice Black Hornet je možné naladit v testovacím DAB+ multiplexu COLOR v Praze, středních Čechách a blízkém okolí v pokrytí z vysílačů Praha - Rosického stadion a Benešov - Lbosín. Po celém světě je možné vysílání poslouchat přes internet a to ze stránek bhradio.cz, eventuálně streamovacích platforem jako My Tuner Free a TuneIn Radio.

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články