Quantcast

Philips DSX-6010S s emulací systémů

| redakce | tiskobrázek k článku: Philips DSX-6010S s emulací systémů

Set top boxy Philips DSX-6010S, které se dodávají ke službě UPC Direct v České republice, na Slovensku i v Maďarsku a které byly určitý čas i volně v prodeji, umožňují nejen přijímat programy ze systému Cryptoworks (v polské verzi firmware v Seca Mediaguard) ale díky neoficiálnímu firmware s patřičnou kartou otevřou programy z několika systémů (Irdeto, Betacrypt, Viaccess1, Nagravision, Seca Mediaguard).

Novinka, která se v posledních dnech objevila na internetu posouvá tento přijímat o kus dál. Díky zakomponovanému emulátoru dokáže přijímač dekódovat programy ze systémů Seca 1, Seca 2 a Viaccess.

Ukazuje se, že integrovaný emulátor v paměti přijímače se stává stále populárnější. Obdobný emulátor mají i receivery Pioneer, Dreambox ale i Humax IRCI-5400.

Tato zpráva má pouze informační charakter. Neslouží jako návod pro pirátský příjem digitální satelitní televize a ani jej nepodporuje. Pro příjem placené televize si obstarejte řádné předplatné pay-tv, která je v danné zemi dostupná. (parabola.cz)

Reklama
Vybrané články