Quantcast

Fotbalový kanál LFC TV dočasně FTA na 28,5E

| redakce | tisk

LFC TV, oficiální klubový televizní kanál fotbalového Liverpool FC, je v současnosti dostupný free-to-air (volně) ze satelitu Eurobird 1 (28,5E). Program je nyní tak dostupný pro všechny fanoušky tohoto fotbalového klubu nejenom na britských ostrovech ale prakticky v celé Evropě.

Kanál LFC TV odstartoval v září 2007 a od počátku byl program součástí placeného sportovního balíčku Setanta Sports Pack. Provozovatel kanálů Setanta Sports se v současnosti potýká s finančními problémy a řadu lukrativních přenosů na Premier League koupil ESPN. Změnu v právech proto provozovatel využil představení kanálu všem satelitním divákům.

LFC TV je v současnosti dostupný volně na satelitu Eurobird 1 (28,5°E), na kmitočtu 11,585 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 2/3, DVB-S, FTA. Uživatelé Skyboxů najdou program na 434. pozici a klienti Virgin Media na 544. předvolbě.

Kanál LFC TV vysílá volně pouze dočasně. Od 16. srpna 2009 bude program opět kódován systémem NDS Videoguard a bude dostupný opět jen klientům, kteří si jej objednají.

zdroj: LFC TV

Reklama
Vybrané články