CryptoBox 800 UHD

Veselé Vánoce s kanály Film+, Fishing and Hunting a DoQ

| redakce | tisk

Televizní kanály provozované mediální společností IKO Cable připravily pro všechny diváky vánočně laděný program. Na své si přijdou filmoví fanoušci na Film+, nadšenci lovu a rybolovu na Fishing&Hunting i milovníci dokumentu na dalším tematickém kanále DoQ.

Pod pomyslný vánoční stromeček snesou televizní kanály Film+, Fishing&Hunting a DoQ to nejlepší ze své celoroční nabídky. Diváci těchto třech tematicky koncipovaných kanálů si budou moci „rozbalit dárky“ v podobě televizních premiér, stejně jako připomenout divácky nejúspěšnější hity za celý rok 2009.

Pro milovníky filmů jejich kanál Film+ na Štědrý večer připravil film Arthur a Minimojové, animovaný film pro celou rodinu v režii Luka Bessona. O den později diváci v exkluzivní televizní premiéře uvidí akční snímek Nebezpečný cíl s Nicolasem Cagem v hlavní roli, který doprovodí romantická komedie Po čem ženy touží s Melem Gibsonem a Helen Huntovou. Na Štěpána pak program doplní komedie Poslední plavky jako zástupce české kinematografie. Film s Rudolfem Hrušinským ml. a Petrem Čtvrtníčkem byl na Film+ exkluzivně premiérován v tomto roce stejně jako další úspěšné domácí filmy Bobule či František je děvkař. Vánoční nabídku doplní rodinná komedie Říše hraček, ve které nás Dustin Hoffman s Natálií Portmanovou pozvou do magického hračkářství.

Na Silvestra se i ty nejmenší děti mohou těšit na Impyho zázračný ostrov, animovaný snímek s prehistorickým tvorem a skupinou zvířátek. Novoroční večerní program bude ve znamení historického dramatu Sbohem, Bafano a thrilleru Osudový dotek v hlavní roli s Ashtonem Kutcherem.

Fishing&Hunting připravil na svátky pro milovníky myslivosti a rybaření pořady, které vznikly v české produkci. Vyznavači rybolovu se tak mohou na Štědrý večer vypravit s televizní kamerou na Lov tresek v Norsku a nechat se podmanit překrásnou krajinou a napínavým dobrodružstvím v drsné přírodě. S duchem slavení českých Vánoc bude nepochybně dobře rezonovat další domácí dokument s názvem Carp maraton Tovačov 2008 - půjde o záznam oblíbené rybářské soutěže, která představuje výzvu pro domácí i zahraniční profesionály.

Všichni, kteří si budou chtít rozšířit poznání prostřednictvím dokumentů, si určitě nenechají ujít pořady televizního kanálu DoQ. Pouze zde exkluzivně od 21. prosince v hlavním vysílacím čase poběží u nás dosud neodvysílaný seriál Akta reportéra Freie, v němž se dočkáme reportáží a zajímavostí z celého světa z neobvyklého úhlu pohledu.

zdroj: PR IKO Cable