Quantcast

Filmbox Action a Fightbox oficiálně v paketu Cyfra+

| redakce | tisk

4. září 2012 byla nabídka polské satelitní pay-tv platformy Cyfra+ rozšířena o další dva kanály věnované akčním filmům Filmbox Action a stanice věnovaná bojovým sportům Fightbox. Programy jsou dostupné na pozicích 59 a 129 a poskytovány v doplňkovém balíčku Filmbox HD a také v paketech Canal+ Prestige HD a Prestiz HD+

Filmbox Action je na polském trhu nová stanice zaměřená na dynamické akční filmy, thrillery, horrory a vědecko-fantastické filmy se známými herci jako jsou Bruce Willis, Steven Seagal a řada dalších. V programu stanice najdeme takové tituly jako jsou Pulp Fiction, seriály 10,5 a Killer Wave.

Filmbox Action je již 31. kanál pro milovníky filmů v nabídce CYFRA+.

Fightbox je další stanice rozšiřující sportovní nabídku platformy. Stanice je věnována bojovým disciplínám, které si získávají oblibu nejenom v Polsku. Stanice vysílá zápasy řady lig z USA, Japonska a Evropy, včetně Global Sumo, Grand Sumo Tournament, WKF, MMA Ultimate Combat Experience, Gotham Boxing, Seminole Warriors Boxing, Cage Fighting Championships a MMA Armageddon Fighting Championship. Fightbox vysílá také populární americké programy jako Inside MMA, Art of Fightning, Arm Wars či cyklus Beyond MMA.

technické parametry - Filmbox Action:

Eutelsat Hot Bird 13C (13°E), freq. 10,796 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK, CA Nagra MA

technické parametry - Fightbox:

Eutelsat Hot Bird 13B (13°E), freq. 12,188 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK, CA Nagra MA

zdroj: satkurier.pl

Reklama
Vybrané články