Quantcast

Dětská kabelová televize JETIX vyhlašuje soutěž: HLEDÁME TOTALLY SPIES TÝM 2005

| redakce | tisk

Určitě jste také jako mladí, když jste se hledali, měli svůj tajný idol, ke kterému jste vzhlíželi, a chtěli se mu co nejvíce podobat.

JETIX pořádá soutěž pro všechny dívky ve věku od od 5-ti do 13-ti let, které obdivují hrdinky seriálu Totally Spies Špiónky, aby si tak mohly splnit svůj sen. Jak? Jednoduše. Stačí, když se ztotožní s jednou ze špiónek a zapojí se do naší soutěže.

Účelem této soutěže je, najít mezi přihlášenými dívkami, pomocí veřejného hlasování na našich webových stránkách www.jetix.cz a www.jetix.sk , nejlepší špiónky z České a Slovenské republiky, které vytvoří originální Totally Spis Tým 2005!

Kromě splnění svého snu, obdrží všechny finalistky atraktivní ceny v podobě originálních hodin Totally Spies, módních doplňků Clikits a pro vítězné týmy z České a Slovenské republiky bude připraveno originální sportovní oblečení značky ADIDAS. Navíc budou vítězky z České republiky na konci června pozvány do Prahy, na slavnostní předávání prestižních televizních ocenění JETIX KIDS AWARD 2005.

Ptáte se, proč se JETIX rozhodlo tuto soutěž pořádat? Prvotním impulsem pro nás byla obrovská oblíbenost seriálu Totally Spies Špiónek, od čehož je už jen malý krůček k tomu, abychom všem fanynkám tohoto seriálu umožnili, stát se, alespoň na chvíli, členkou Totally Spies Týmu.

Více informací o soutěži Hledáme Totally Spies Tým 2005, podmínky účasti a úplné znění pravidel, naleznete na webových stránkách www.jetix.cz a www.jetix.sk .

zdroj: TZ Jetix

Reklama
Vybrané články