CryptoBox 800 UHD

Skylink chystá přeladění Fine Living, Food Network a MGM

| redakce | tiskobrázek k článku: Skylink chystá přeladění Fine Living, Food Network a MGM

Provozovatel satelitní platformy Skylink, lucemburská mediální skupina M7 Group, chystá menší změny na svých transpondérech. Změny parametrů se dotknou stanic Fine Living, Food Network a MGM.

Programy Fine Living a Food Network začnou v pondělí 23.6.2014 vysílat na satelitu Astra 3B (23,5°E), na kmitočtu 11,914 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK ve formátu MPEG-4/SD. V současné době je již připravená pozice "Test 1", resp. virtuální pozice "Test 1 CZ" pro program Fine Living.

Filmový kanál MGM se ve stejný den objeví na stejném satelitu ale na kmitočtu 11,895 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK ve formátu MPEG-2/SD.

Souběžné šíření na starých a nových parametrech bude probíhat dva dny (v pondělí a úterý). Ve středu bude na původních místech textová informace o přeladění stanic na nové transpondéry.

Přesuny se budou týkat jen klientů, kteří mají placený balíček s výše uvedenými programy. Majitelům přijímačů s funkcí „Fast scan“ se programy přeladí automaticky na nové parametry.