600 tisíc abonentů televizních služeb Slovak Telekomu
| redakce | tiskSpolečnost Slovak Telekom (ST) dosáhla na konci prvního čtvrtletí 2018 nového milníku. Televizní služby ST využívá již 600 tisíc zákazníků, což je meziroční nárůst o 6,5 procenta (ze 564 tisíc).
Rostoucí počet klientů ST potvrzuje vysoký zájem o televizní nabídky platforem Magio TV (IPTV), Magio Sat a Nová Digi TV SK na slovenském trhu.
ST během prvního kvartálu představil nové uživatelské rozhraní pro Magio TV, které proběhlo ve formě aktualizace Magio boxů pro zákazníky IPTV služeb. Zlepšilo se i rozhraní na aplikaci Magio GO pro iOS, které se rozšířilo o ovládání gesty, lepší přístup k archívu a další vylepšení.
Další příjemnou změnou pro diváky IPTV a satelitní platformy Magio je výměna původních SD kanálů za jejich HD verze.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:06 Sladce a hladce
20:00 Albánie, tajemství Balkánu
20:20 Bratři a sestry (31)
20:15 Polabí (32)
20:10 Hogo fogo homolka
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Láska na Malte
20:10 Moja diagnóza
20:30 Sľub - Vianočný špeciál
20:20 Žena za pultem (7)