Irské komerční kanály TV3 pod novou značkou Virgin Media

| redakce | tisk

Společnost Virgin Media Ireland dnes rebrandovala své tři bezplatné televizní kanály TV3, 3e a be3. Nově stanice nesou názvy Virgin Media One, Virgin Media Two a Virgin Media Three.

V nové televizní sezóně se mohou diváci na programech Virgin Media těšit na irskou psychologickou dramatickou sérii "Blood", noční zpravodajství "8pm News Bulletin" a návrat talentové show "Ireland's Got Talent".

Hlavní kanál Virgin Media One (dříve TV3) se zaměří na největší a populární show, zatímco druhý a třetí program přinesou divákům alternativní obsah.

S přejmenováním programů skupiny TV3 na Virgin Media bylo ohlášeno spuštění nového sportovního kanálu Virgin Media Sport. Sportovním fanouškům přinese atraktivní content v podobě více než 450 fotbalových zápasů nejvyšší úrovně, včetně utkání Ligy mistrů UEFA (středeční zápasy) a Evropské ligy UEFA (čtvrteční zápasy), stejně tak i kvalifikační utkání pro UEFA EURO 2020, spolu s řadou zápasů na Ligu národů UEFA a dalších atraktivních fotbalových zápasů.

Programy Virgin Media One, Virgin Media Two a Virgin Media Three jsou také šířeny přes satelit Astra 2E (28,2°E). První dva programy jsou také v HD rozlišení. Vysílání je dostupné pouze pro abonenty Sky UK (CA Videoguard).