CryptoBox 800 UHD

Dvě únorová El Clásica exkluzivně na stanici Sport1

| redakce | tisk

Diváky v České republice a na Slovensku čeká exkluzivně díky stanici Sport1 dvojnásobná nálož nejlepšího fotbalu na světě. Sportovní stanice odvysílá oba duely gigantů Realu Madrid a FC Barcelona v rámci semifinále Španělského poháru Copa del Rey.

První utkání se hraje již zítra v přímém přenosu od 21:00. Odveta je na programu 27. února.

Provozovatel stanic Sport1 a Sport2 oznamuje akvizici semifinále Španělského poháru Copa del Rey. Díky tomu si budou moci fotbaloví fanoušci už od zítřka užít úžasné El Clásico mezi dvěma nejslavnějšími kluby Španělska i celého světa. A to hned dvakrát.

Úvodní zápas se hraje na stadionu Camp Nou v Barceloně
6. února, odveta v Madridu na svatostánku Santiago Bernabéu o tři týdny později, 27. února. Navíc, kromě zápasů mezi Realem a Barcelonou čeká milovníky kvalitního fotbalu i dvojutkání mezi Betisem Sevilla a FC Valencia. To startuje o den později.

Duel Realu Madrid a FC Barcelona je právem považovaný za nejatraktivnější fotbalové utkání na světě, ve kterém se střetávají ty největší fotbalové hvězdy. Na straně Realu bude vymýšlet útočné akce nejlepší fotbalista loňského roku Luka Modrič, Barcelonu zase bude tradičně dirigovat fotbalový génius Lionel Messi. V El Clásicu navíc nebývá nouze ani o emoce. V dresu Realu se bude starat o tvrdou hru stoper a rekordman v počtu červených karet Sergio Ramos, v katalánském celku zase bude soupeře dráždit jeden z největších provokatérů fotbalového světa Luis Suaréz.

Větší motivaci bude mít v nadcházejícím pohárovém dvojutkání Real. V lize se mu letos příliš nedaří, ale právě pohárový souboj s odvěkým soupeřem mu může pomoci odrazit se k lepším výsledkům. Toho si je vědoma i Barcelona, která bude chtít potvrdit svou letošní domácí nadvládu a zároveň pokořit svého ústředního rivala.

Přímé přenosy Copa del Rey na stanici Sport1:

Středa 6. února 2019
FC Barcelona - Real Madrid
PP od 21:00

Čtvrtek 7. února
Real Betis - FC Valencia
PP od 21:00

Středa 27. února
Real Madrid - FC Barcelona
PP od 21:00

Čtvrtek 28. února
FC Valencia - Real Betis
PP od 21:00

Kromě Španělského poháru čeká sportovní diváky na stanicích Sport1 a Sport2 toto jaro i řada dalších atraktivních přenosů. Fotbaloví fanoušci budou moci sledovat semifinále Italského poháru Coppa Italia a brzy poté i ostrý start kvalifikace na mistrovství Evropy 2020. Milovníci rychlých aut se zase mohou těšit na start nové sezony Formule 1 a zkrátka nepřijdou ani diváci holdující hokeji. Již brzy totiž startuje play-off KHL.

zdroj: AMC