CryptoBox 800 UHD

Úspěchy Marka Hamšíka v čínské lize na Arena Sport

| redakce | tisk

Neapolský fotbalový kapitán Marek Hamšík to má podle informací z Itálie namířené do Číny. Podle neoficiálních informací kapitán a legenda popředního klubu z italské Seria A - SSC Neapol se má stát hráčem klubu Ta-lien I-fang z čínského města Dalian.

Megapřestup roku, za který čínský klubu může údajně zaplatit neuvěřitelných 25 milionů eur, vyvolal pozornost médií nejenom na Slovensku. Jednání o odchodu slovenského reprezentanta potvrdil trenér SSC Carlo Ancelotti.

"Pokud k přestupu skutečně dojde, fanouškové Marka Hamšíka mohou podrobně sledovat jeho novou kariéru v barvách čínského klubu na obrazovkách televize Arena Sport, která bude přinášet všechny zápasy čínské ligy," uvedl Jozef Pipek, výkonný ředitel společnosti IFC Media, která sportovní televizi zastupuje.

Marek Hamšík (foto: Facebook)
▲ Marek Hamšík (foto: Facebook)

Arena Sport TV vysílá od července loňského roku všechny přenosy čínské Super ligy. Nejvyšší čínská fotbalová soutěž má 16 týmů, více než 400 fotbalistů a sledují ji miliony diváků po celém světě. V Číně začíná soutěž na jaře, nikoliv na podzim, jako ve většině evropských lig. Navíc soutěž nemá v létě žádnou přestávku.

Během sezóny odvysílá Arena Sport každý víkend dva zápasy.