Quantcast

JOJ v sobotu oslaví 11. narozeniny kanálu PLUS

| redakce | tisk

V sobotu 5.10.2019 oslaví JOJ Group významné výročí. Bude to již 11 let od spuštění druhé tématické stanice provozovatele. Program pod názvem JOJ Plus odstartoval jako první z malých stanic největších hráčů slovenského televizního trhu.

V průběhu let se změnilo jak programové zaměření, vizuál a logo stanice. Největší úspěch program dosahuje u mužů. Dokáže oslovit i ženské publikum.

JOJ Plus, dnes vystupuje pod názvem PLUS, se zaměřuje na moderní muže v produktivním věku ale i na dynamické divačky. Programová struktura je složena zejména z populárních akvizičních filmů, seriálů ale i dokumentárních sérií a velkolepých zahraničních show.

Od začátku roku 2019 je program PLUS ještě více filmový. V hlavním vysílacím čase vysílá především filmy a to jak tituly z posledních let, tak i starší evergreeny.

V příštím roce se mohou diváci těšit na skutečný příběh Únos Eichmanna, komedii Stevena Soderbergha Logan Lucky, Marvelovku Logan: Wolverine, pokračování kultovního sci-fi filmu Vetřelec: Covenant, drama Henryho zápisník, akční film Přání smrti s Brucem Willisem či nejnovější případ Oddělení Q - Složka 64.

PLUSka přinese i třetí rok premiérové show Oktagon, která se v nadcházející sezóně dočká i speciální ženské verze. Provozovatel nabízí i další žánr - záznamy koncertů populárních slovenských skupin a interpretů.

Reklama
Vybrané články