CryptoBox 800 UHD

Evropa z výšky na National Geographic

| redakce | tisk

Stanice National Geographic zařadila do programu dokumentární sérii Evropa z výšky. Divákům umožní poznat ze vzduchu krásy Německa, Itálie, Nizozemí, Polska, Španělska a Velké Británie.

Diváci uvidí historické i zeměpisné milníky, to vše prostřednictvím nejmodernější snímací techniky, která nám umožní během okamžiku měnit roční období či rozproudit statické obrazy novými barvami, nechat během vteřiny zmrznout alpské vodopády apod.

Abonenty čeká živoucí portrét regionů oplývajících tradicemi, krásnou přírodou i technickými zajímavostmi. První díl ze šestidílné série přinese National Geographic již tuto neděli 10. listopadu 2019 ve 22:00 hodin. Připomínáme, že Nat Geo vysílá v SD i v HD rozlišení stejný program. Diváci si tak mohou dokumentární cyklus vychutnat v dokonalé technické kvalitě.

Evropa z výšky (foto: Nat Geo)
▲ Evropa z výšky (foto: Nat Geo)

Neděle 10.11. 22:00 - Itálie
Během fascinujícího letu nad Itálií budeme obdivovat benátské gondoly, nejlepší rybáře na Sicílii i zimní školu pro superauta.

Neděle 17.11. 22:00 - Německo
Velkolepá cesta vzduchem nad Německem odhalí továrnu o velikosti města, pohádkový hrad a největší pozemní vozidlo na Zemi.

Neděle 24.11. 22:00 - Nizozemsko
Během dechberoucího letu nad Nizozemskem budeme obdivovat prastaré větrné mlýny, futuristické skleníky či největší vatru na světě.

Neděle 01.12. 22:00 - Spojené Království
Spojené království Velké Británie a Severního Irska, jak jsme jej dosud neviděli. Uvidíme, co se odehrává na úchvatných pobřežích i jak se čistí londýnské mrakodrapy.

Neděle 08.12. 22:00 - Polsko
Uvidíme dosud nespatřené stránky Polska. Proletíme se nad nejrozsáhlejším hradem světa, zažijeme ohňostroj v Krakowě a budeme svědky výstavby nejvyššího mrakodrapu Evropy. Čeká nás i život zubrů.

Neděle 15.12. 22:00 - Španělsko
Španělsko, jak jej neznáme. Stavitelé usilovně pokračují v dokončení chrámu Sagrada Familia. Odvážní lovci svijonožců na strmých útesech hledají tajuplné korýše. Uvidíme i největší opuštěnou budovu.