Quantcast

Odstartovala služba Apple TV+

| redakce | tisk

Na českém a slovenském trhu a v dalších zhruba 100 zemích a regionech začala od pátku 1. listopadu 2019 fungovat Apple TV+. Nová on-line placená služba láká diváky na nové, exkluzivní původní show, filmy a dokumentární filmy.

Z původních pořadů na Apple TV+ jmenujme "The Morning Show", "See" a "For All Mankind", které byly v pátek představeny s prvními třemi epizodami od každého pořadu a každý pátek najde v aplikaci Apple TV další epizody. Nová video služba na požádání nabízí také všechny epizody "Dickinson", pro děti a celu rodinu "Helpsters", "Snoopy in Space" a "Ghostwriter". Zákazníci se mohou těšit také na dokumentární film "Sloní královna", jakož i na první díl "Oprah's Book Club", talk show Oprah Winfrey.

Apple TV+ funguje od svého spuštění na různých zařízeních - iPhone, iPadu, Apple TV, iPodu touch, Macu a vybraných smart TV značky Samsung, Roku a Amazon Fire TV a rovněž z webu tv.apple.com.

Streamovací službu Apple TV+ je možné pořídit za 139 Kč měsíčně (4,99 eur měsíčně na Slovensku) až pro šest členů rodiny. Provozovatel nabízí bezplatné 7denní zkušební období, během kterého se může uživatel přesvědčit o nabídce, kterou mu služba poskytuje. Službu lze získat na rok zdarma. Podmínkou je nákup nového iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu nebo Apple TV.

Apple TV+ bude konkurovat stávajícím VOD službám jako je Netflix či HBO GO.

Reklama
Vybrané články