Quantcast

CES 2020: Ocenění 8K QLED TV Gold Award pro TCL X91

| redakce | tisk

Společnost TCL Electronics (1070.HK) získala na probíhajícím veletrhu CES 2020 vrcholné ocenění udílené společností International Data Group (IDG). Významné pocty v podobě ocenění “8K QLED TV Gold Award 2019-2020“ se dostalo prémiové řadě televizorů TCL X91.

Toto ocenění dokládá vysokou konkurenceschopnost produktů TCL a důraz, který tato společnost klade na uvádění inovativních technologií.

Udílení cen proběhlo v rámci akce the Global Top Brands Award Ceremony sponzorované společností IDG, která se konala 8. ledna 2020 v hotelu Wynn & Encore, Las Vegas, Nevada. Porota složená z mezinárodních odborníků a zástupců významných médií rozhodla o vítězích a brala současně na zřetel odlišné aspekty jednotlivých značek. Držitelé ocenění museli prokázat svoji sílu a doložit, že ve svém odvětví stojí na čelních pozicích.

Ocenění 8K QLED TV Gold Award pro TCL X91 (foto: TCL)
▲ Ocenění 8K QLED TV Gold Award pro TCL X91 (foto: TCL)

Produktová řada X91 je nejnovější model televizí QLED ve vlajkové flotile řady X. Tato řada poskytuje uživatelům prémiové zážitky, které se opírají o průlomové technologie zobrazovacích panelů. Televize X91 QLED TV bude na evropský trh dodávána ve velikosti 75 palců, využívá technologii Quantum Dot, má rozlišení 8K a Dolby Vision® HDR. TCL X91 využívá technologii Local Dimming, která podporuje přesné ovládání podsvícení a garantuje vylepšený kontrast a ultra živý obraz. Řada X91 obdržela certifikaci IMAX Enhanced® a nabízí tak uživatelům nejvyšší kvalitu domácí zábavy a novou úroveň obrazu i zvuku

Řada X91 přichází se špičkovým řešením audio signálu, využívá hardware značky Onkyo a technologii Dolby Atmos®. Úchvatný zvuk zajistí neobyčejný poslechový zážitek a zaplní celý pokoj v zcela pohlcujícím realistickém podání.

zdroj: TCL

Reklama
Vybrané články