CryptoBox 800 UHD

Persiana Nostalgia - novinka v rodině Persiana Media Group

| redakce | tisk

Mediální skupina Persiana Media Group se rozšířila o další televizní kanál. Na společném telekomunikačním satelitu Turkmenistánu a Monaka TürkmenÄlem52/Monacosat, který se nachází na pozici 52°E, zahájil vysílání program Persiana Nostalgia.

Persiana Nostalgia, jak již název napovídá, se zaměřuje na starší zábavní produkci.

Stanice Persiana Nostalgia vysílá na původní SD pozici Persiana Music. Tento program se nyní vysílá už jen v HD rozlišení.

Programy Persiana Media se vysílají v rámci jednoho multiplexu na pozici 52°E, na kmitočtu 10,804 GHz. Vysílání je šířeno ve východní svazku, což znamená, že příjem je možný i ve střední Evropě s parabolami od průměru cca 60 cm.

Persiana Nostalgia - záběr z příjmu stanice
▲ Persiana Nostalgia - záběr z příjmu stanice

Skupina Persiana Media zahájila v roce 2016 své aktivity v pěti skupinách - Persiana TV Group, Persiana Radio Group, Persiana Magazine, Pershia Event a Persiana Production.

V současné době Persiana TV Group provozuje 9 televizních programů různých žánrů (zábava, filmy, dětské, hudební, sportovní programy) a pokrývá africké, asijské a evropské země. Vysílací komplex má v současné době kanceláře v Paříži a v Dubaji.

technické parametry - Persiana Nostalgia:

• TürkmenÄlem52/Monacosat (52°E), freq. 10,804 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 2/3, DVB-S/QPSK, FTA