CryptoBox 800 UHD

CES 2021: TCL uvede Google TV

| redakce | tisk | názory

Společnost TCL Electronics na veletrhu CES 2021 oznámila, že uvede na trh novou produktovou řadu televizorů TCL Google TV. Nová řada bude nejprve uvedena na trzích v USA. Další trhy po celém světě budou následovat.

Televizory TCL Google TV budou kombinovat špičkové technologie obrazovek TCL, jako jsou především Mini-LED, 8K a QLED, s nabídkou zábavy, kterou nabízí platforma Google TV. Uživatelé tak získají snadno a jednoduše mnohem víc oblíbeného digitálního obsahu na nejnovějších TCL obrazovkách a to v ohromujícím rozlišení.

TCL Google TV (foto: TCL)
▲ TCL Google TV (foto: TCL)

TCL Google TV přináší společně filmy, zábavné pořady, živé přenosy a další televizní zábavu z celého světa napříč aplikacemi a typy předplacených služeb a každému uživateli organizuje a třídí jednotlivé programy a pořady do přehledného systému. Nabízí personalizované návrhy a uživatelé TCL televizorů tak můžou objevit zcela nové audiovizuální zážitky.

Uživatelé také mohou zadat Googlu hlasovými příkazy pokyn pro vyhledání filmů a dalších pořadů a pokládat otázky a nacházet odpovědi, ale také ovládat propojená chytrá domácí zařízení. To vše na vlastní velké TCL televizi.

názory čtenářů