CryptoBox 800 UHD

Antik uzavřel dlouhodobou dohodu se skupinou Discovery

| redakce | tisk

Programy americké společnosti Discovery budou i nadále dostupné zákazníkům košického telekomunikačního operátora Antik Telecom. Společnost potvrdila, že na základě trvalého zájmu jeho zákazníků bude nabízet dokumentární a sportovní stanice Discovery i nadále.

Antik Telecom uzavřel s Discovery dlouhodobou smlouvu. Díky tomu mohou klienti operátora i nadále sledovat stanice Discovery Channel HD, Animal Planet HD, TLC, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, DTX HD, ID HD, Discovery Science HD, Travel Channel HD a Food Network HD. Navíc bude společnost nabízet obsah Discovery i v rámci své videotéky.

Programy Discovery zůstávají v platformách Antiku
▲ Programy Discovery zůstávají v platformách Antiku

Zábavní a naučné programy jsou divákům k dispozici přes optické IPTV sítě Antiku, přes veřejný internet na mobilech, set top boxech a interaktivních TV a také prostřednictvím satelitní platformy Antik Sat.


ČTĚTE TAKÉ:
Antik Sat: Programy Discovery pokračují, Film Europe skončil

"Těšíme se, že klientům Antiku můžeme nadále poskytovat atraktivní programy v segmentu dokumentů a sportu na rozdíl od konkurence," vysvětlil Vlastimil Lakatoš, manažer TV služeb společnosti Antik Telecom. Pro rok 2021 chystá operátor minimálně jednu atraktivní novinku. Bližší detaily ale neuvedl.

Antik nabízí všechny uvedené stanice krom jedné v HD a hodlá klientům přinášet i atraktivní obsah v UHD/4K. Ve spolupráci s Discovery přinesl živé přenosy z tenisového turnaje Roland Garros v roce 2018 a jako jediný operátor na Slovensku vysílal ve 4K program Eurosport 4K.