CryptoBox 800 UHD

Nové televize GoSAT mají rozšířený software

| redakce | tisk

Původní česká značka GoSAT rozšiřuje svou řadu televizí. Nabízí čtyři novinky, které stávající řadu doplňují dalšími dostupnými funkcemi a velikostí úhlopříčky. Diváci na těchto vylepšených modelech ocení i odlehčenější design s důrazem na udržitelnost, výkonnější hardware a vyšší kvalitu obrazu.

Samozřejmostí u těchto televizorů je i příjem signálu DVB-T2, na který české domácnosti stále ještě postupně přecházejí.

Řada nejnovějších televizorů GoSAT začíná nejlevnějším modelem s 32palcovou úhlopříčkou (GoSAT GS3210E 32"). Ten je určen pro diváky, kteří se při nákupu řídí hlavně nižší pořizovací cenou. Stejným rozměrem disponuje i model „chytré“ varianty SMART, do níž spadají ještě televizory s velikostí 43 a 50 palců (GoSAT GS4380 SMART 43" a GoSAT GS5060 SMART 50").

GoSAT smart TV (foto: GoSAT)
▲ GoSAT smart TV (foto: GoSAT)

U nových televizí GoSAT také zaujme seznam nabízených funkcí. Všechny modely získaly omlazený software, který usnadňuje a urychluje pohyb v uživatelském menu. U nejmenšího televizoru varianty SMART přibyla aplikace streamovací služby Amazon Prime Video. 50palcový model získal možnost spárování s audiozařízeními prostřednictvím Bluetooth.

Při sledování pořadů na nejmenších modelech nové řady si diváci mohou užít 16,7 milionu barev. Na větších modelech si pak vychutnají dokonce přes miliardu barevných odstínů.

Všechny televize GoSAT nadchnou sledujícího svým stereozvukem s dekodérem Dolby Digital. Uživatele určitě potěší i zpráva, že každý model si plně rozumí s nejnovějším systémem příjmu signálu DVB-T2.

Kdo před programem televizních kanálů upřednostňuje raději vlastní obsah ke sledování, určitě přivítá USB konektor, pomocí něhož lze televize propojit s dalšími zařízeními. Každý model rovněž podporuje přehrávání zaběhlých formátů jako AVI, MKV anebo MP4.