Quantcast

iPrima rozšířila Videopůjčovnu o 30 českých filmů

| redakce | tisk

Vrchní, prchni!, S tebou mě baví svět, Rozpuštěný a vypuštěný, Na samotě u lesa, Léto s kovbojem, ale i série o Básnících, Obecná škola, „Marečku, podejte mi pero“, Jára Cimrman ležící, spící, Kulový blesk či klasické české pohádky jako Šíleně smutná princezna nebo S čerty nejsou žerty nově nabízí skupina Prima ke zhlédnutí online.
České snímky napříč žánry, které se těší stálé divácké oblíbenosti již několik desetiletí, si nově mohou uživatelé půjčit v iPrima Videopůjčovně za 49 Kč na 48 hodin.

iPrima - filmové hity z Českého lva (foto: FTV Prima)
▲ iPrima - filmové hity z Českého lva (foto: FTV Prima)

„Pro Čechy je charakteristický jedinečný smysl pro humor, což se samozřejmě nemohlo nepromítnout do naší filmové tvorby. Jsme proto rádi, že můžeme v iPrima Videopůjčovně nabídnout ty nejlepší, léty prověřené české komedie a pohádky, jako jsou trilogie o rodině Homolkovic či Slunce, seno. Mimo to u nás mohou diváci sledovat i aktuální hity, jako jsou například Českým lvem ověnčené filmy Šarlatán, Havel či Krajina ve stínu,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Web iPrima.cz nabízí zdarma svým uživatelům rozsáhlý videoarchiv napříč všemi žánry. Přes 1 000 dostupných pořadů a filmů a přes 11 500 epizod oblíbených seriálů - to je více než 7 500 hodin obsahu, kterým může iPrima směle konkurovat i známým celosvětovým streamingovým službám. Průměrné měsíční video views přesahují 46 000 000.

iPrima - 30 komedií ve Videopůjčovně (foto: FTV Prima)
▲ iPrima - 30 komedií ve Videopůjčovně (foto: FTV Prima)

Mezi nejoblíbenější tituly aktuálně patří Slunečná, telenovely Recept na lásku a Zasněná láska, seriál Sestřičky nebo Prostřeno! a Policie v akci. Mezi nejsledovanější dokumenty aktuálně patří Vetřelci dávnověku, Mimo kontrolu a Norské domy snů. Z filmů se na prvních příčkách oblíbenosti drží české snímky, především ty nominované na České lvy. V rámci TVOD služeb si diváci oblíbili zejména balíčky, tedy více dílů jednoho seriálu za zvýhodněnou cenu. Jen od začátku letošního roku si uživatelé předplatili celkem přes 300 000 epizod, balíčků a filmů.

zdroj: Prima

Reklama
Vybrané články