Prima Star obsadila pozici Test-1 v DVB-T2
| redakce | tiskPrima Star, nový kanál společnosti FTV Prima, se bude v rámci pozemního vysílání šířit na jedné z testovacích pozic v multiplexu 22 - konkrétně na předvolbě "Test-1". Pro tento program bylo již zapojeno EPG s titulkem Prima STAR a popiskem "JIŽ BRZY!".
Zatím se stále vysílá černá obrazovka.
Zkušební provoz Prima Star by měl odstartovat v příštím týdnu. Pravidelné vysílání 14. června.

"Testovací vysílání bude dostupné od 1. června
," uvedla na dotaz parabola.cz Gabriela Semová, mluvčí FTV Prima.
Podle mluvčí bude Prima Star vysílat v pozemním vysílání v kvalitě SD+. U televizních operátorů v HD rozlišení a bude záležet na zdrojovém obsahu.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Zázraky přírody
20:00 Bitva o Británii
20:20 Superlov III
20:15 Zákony vlka (8)
20:10 Labyrint 3 (3)
20:05 Sejdeme se na Cibulce
20:30 Záhady tela
20:10 Anjeli strážni
20:10 Gól sezóny
20:20 V sedmém nebi