Ve středu výluka vysílače Třebíč
| redakce | tiskVe středu 26. května 2021 se krátkodobě odmlčí DVB-T2 vysílač Třebíč - Vartemberk, který šíří celoplošný multiplex 24 společnosti Digital Broadcasting na K42. Výluka proběhne v čase od 8:00 do 16:00 hodin.
Operátor sítě se bude snažit délku výluky minimalizovat na nejnutnější dobu.
Během této výluky budou provedeny pravidelné standardní servisní práce na vysílací technologii.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)