Quantcast

AstroTV prodloužila kapacitu na Astře

| redakce | tisk

Německý televizní kanál AstroTV, společnosti adviqo GmbH, bude nadále vysílat prostřednictvím satelitu Astra na pozici 19,2°E. Lucemburský satelitní operátor SES (Astra) a vysílatelem prodloužil kontrakt na vysílací kapacitu.

Astro TV bude i v příštích letech dostupná v SD na kmitočtu 12,480 GHz.

AstroTV byla založena v Berlíně v roce 2004 a svým divákům nabízí rozsáhlý program o spiritualitě a životním koučování. Patří mezi ně nákupní programy pro duchovní produkty, každodenní živé poradny pro diváky a lifestylový magazín "Leichter Leben - Zeit für mich."

Ilustrační foto (foto: SES)
▲ Ilustrační foto (foto: SES)

Jak rozmanití jsou naši diváci, tak rozmanitá je i nabídka programů, které ASTRA nabízí. Tato všestrannost je jednou z hlavních předností satelitu. Poskytovatelům programů umožňujeme oslovit svou cílovou skupinu všude stejně kvalitně. A diváci u nás najdou ten správný kanál pro své zájmy,“ říká Christoph Mühleib, výkonný ředitel společnosti ASTRA Deutschland GmbH.

Christina Arnold, vedoucí TV ve společnosti adviqo GmbH: „Dnes mnoho lidí znovu hledá přístup k spiritualitě. Na AstroTV najdete návrhy pro vědomý, vyrovnaný život, odborné rady ve všech životních otázkách a vybrané produkty, které mohou obohatit život. Aby této příležitosti mohlo využít co nejvíce lidí, nadále se zaměřujeme na distribuci naší nabídky prostřednictvím ASTRA.“

Reklama
Vybrané články