Quantcast

Nový italský T2-MI stream na 5W

| redakce | tisk

Na satelitu Eutelsat 5 West B byl po čase obnoven provoz T2-MI vysílání. Tentokrát v multiplexu se vysílá celá řada lokálních italských stanic v MPEG-4/SD rozlišení. Vysílání všech programů je šířeno volně ( FTA).

Zmíněný T2-MI stream se vysílá na kmitočtu 12,585 GHz v režimu multistream na streamu 20 v T2-MI se vysílá 14 italských lokálních programů 7+ Channel, Canale Italia, Canale Italia Piemonte, GRP TV, Primaantenna, Quartarete Blu, Rete 7, Sesta Rete, Telecity, Telecupole, Top Calcio 24, VCO Azzurra TV, VideoGruppo a Videnovara. V multiplexu jsou ještě tři programové pozice - France 2 HD, RTS Un HD a TV5 Monde Europe HD, které momentálně vysílají černou obrazovku.

Rete Sette (Rete 7) - záběr z příjmu stanice
▲ Rete Sette (Rete 7) - záběr z příjmu stanice

Pro diváky u nás bude patrně nejzajímavější kanál Top Calcio 24 zaměřený na aktuální fotbalové výsledky a zpravodajství.

Top Calcio 24 - záběr z příjmu stanice
▲ Top Calcio 24 - záběr z příjmu stanice

Příjem multiplexu s výše uvedenými programy je možný na set top boxech s podporou režimu multistream a T2-MI. Vysílání není určeno pro DTH, slouží jako distribuční trasa pro terestický DVB-T2 multiplex v Itálii. Volný satelitní signál umožňuje přijímat vysílání v oblasti pokrytí transalpského svazku satelitu Eutelsat 5 West B.

technické parametry:

• Eutelsat 5 West B 5°W), freq. 12,585 GHz, pol. H, SR 35500, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, multistream, stream 20, T2-MI/PLP 0, FTA

Reklama
Vybrané články