Quantcast

SledovaniTV se rozšiřuje o kanál Epic Drama

| redakce | tisk

Zákazníci SledovaniTV, jednoho z největších poskytovatelů IPTV na českém trhu, se mohou těšit na kanál Epic Drama. Ten se stane součástí programové nabídky od 1. srpna.

Nově zařazený kanál Epic drama si mohou vyzkoušet zdarma v průběhu srpna diváci se základními balíčky Základ, Standard i Premium jako součást pravidelné měsíční promo akce. Od září se stane kanál Epic drama součástí balíčků Standard a Premium natrvalo.

Služba SledovaniTV (foto: SledovaniTV)
▲ Služba SledovaniTV (foto: SledovaniTV)

Zákazníci, kteří využívají službu SledovaniTV přes partnera (poskytovatele internetu), jej najdou v srpnu v základních balíčcích a od září v balíčcích Basic, Max, Maxi, Rodinný a Maximální.

Zaznamenali jsme zvýšený zájem našich zákazníků o prémiový kanál Epic Drama, proto jsme se rozhodli domluvit se s majiteli práv a Epic Drama zařazujeme do naší programové skladby. Věříme, že tímto krokem potěšíme zejména milovníky dobových dramat, historických seriálů a filmů,“ říká Head of Marketing společnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

Ve vysílání programu Epic drama se mohou diváci těšit na oblíbený a skvěle hodnocený krimi seriál Ponorka, premiérovou druhou řadu historického seriálu o mladé rakouské císařovně Sisi nebo na jeden z nejoblíbenějších britských seriálů současnosti Všechny velké a malé bytosti.

Každý měsíc mohou všichni uživatelé služby SledovaniTV vyzkoušet několik prémiových kanálů v rámci promo akce zdarma. V srpnu doplní Epic drama dokumentární kanál Travelxp zaměřený na cestovatelské pořady z celého světa.

Reklama
Vybrané články