Quantcast

Nová sezona NHL na Nova Sport začne letos zápasy v Praze

| redakce | tisk

Už 7. a 8. října začíná další sezona nejlepší hokejové soutěže světa - NHL. Letošní ročník bude speciální pro české fanoušky, protože úvodní zápasy sehrají týmy San Jose Sharks a Nashville Predators v Praze.

Program NHL Global Series ale začíná už 3. a 4. října přípravnými zápasy ve Švýcarsku a Německu - všechny zápasy severoamerických týmů na jejich turné Evropou nabídnou stanice Skupiny Nova.

Velký hokejový svátek už klepe na dveře. Evropské turné NHL Global Series začíná už v pondělí 3. září ve švýcarském Bernu, kde se utkají Nashville Predators s místním klubem SC Bern. O den později změří síly San Jose Sharks v Německu s klubem Eisbären Berlín. Oba zápasy nabídne v přímém přenosu stanice Nova Sport 1 a Voyo.

NHL Global Series, plán vysílání (foto: TV Nova)
▲ NHL Global Series, plán vysílání (foto: TV Nova)

Ve čtvrtek 6. října oba zámořské celky poprvé naskočí na led v Praze a absolvují otevřený trénink, který živě odvysílá Nova Sport 1 a Voyo.

Vrcholem celého turné budou úvodní ostré soutěžní zápasy mezi Nashvillem a San Jose, které jsou na programu v pátek a v sobotu. Přímé přenosy obou utkání začínají na stanicích Nova Sport 1, Nova Action a Voyo v 19:15.

Na utkání se intenzivně připravuje hokejová sekce Nova Sport, která exkluzivní přenosy z NHL vysílá už téměř 15 let. V rámci vysílání nabídne medailonky ze soukromí českých hráčů Tomáše Hertla a Radima Šimka. Studio Nova Sport bude přímo v O2 areně a pozvání přijali hvězdní hosté Patrik Eliáš a Radim Vrbata - fanoušci se však mohou těšit i na další zajímavá jména.

NHL na Nova Action a Nova Sport (foto: TV Nova)
▲ NHL na Nova Action a Nova Sport (foto: TV Nova)

Páteční zápasové studio bude moderovat Štěpán Sokol, sobotní program Roman Jedlička. Na komentátorských pozicích se vystřídají Filip Šedivý, Tomáš Borovec a Michal Jinoch. Reportérské pozice zaujmou Inna Puhajková, Richard Tesař a Dominik Mihailescu.

Nasazujeme prověřené a zkušené tváře, které mají fanoušci se zámořským hokejem spojené už dlouhá léta - moc se na zápasy v O2 areně těšíme, bylo náročné vše připravit, ale i díky dlouholetým dobrým vztahům s NHL všechno šlo bez problémů. Těšíme se nejen na úvodní zápasy, ale i na celou novou sezonu - snad se bude dařit českým hráčům a fanoušci si opět přijdou na své,“ dodává šéf sportu TV Nova Dušan Mendel.

Zápasy NHL se v Praze odehrají historicky už počtvrté - všechna dosavadní utkání v letech 2008, 2010 a 2019 vysílaly stanice Skupiny Nova. V letošní sezoně se fanoušci nejlepšího hokeje světa mohou těšit až na 15 přímých přenosů na Nova Sport a Voyo týdně, včetně víkendových NHL Saturday a NHL Sunday - tedy zápasů v příznivých časech pro evropské fanoušky. NHL nabídne i stanice Nova Action - každý pátek a nově také v neděli.

Sledujte novou sezonu NHL včetně zápasů Global Series v Praze už od 7. října na Nova Sport, Nova Action a Voyo.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články